Strona główna > O nas

VET PLAN - Abonamenty Weterynaryjne

VET PLAN to wiedza , doświadczenie i wizja przyszłości rynku weterynaryjnego.

 

Od ponad 13 lat czynnie uczestniczymy i obserwujemy branżę weterynaryjną w Polsce i na świecie chcąc stworzyć efektywny model zorganizowanego funkcjonowania u standaryzowanych usług weterynaryjnych na najwyższym poziomie.

 

Naszym celem jest również budowa świadomości właścicieli zwierząt co do właściwej opieki nad swoimi podopiecznymi a zarazem dostarczenie kompleksowych rozwiązań pozwalających w pełni zabezpieczyć zdrowie naszych zwierząt gwarantując im długie i szczęśliwe życia a sobie spokój na wypadek nieoczekiwanego kosztownego leczenia.

 

Ukoronowaniem naszej działalności było stworzenie dla Państwa Abonamentów Weterynaryjnych które to skoncentrowały nasze wieloletnie doświadczenia w realny produkt. Naszą działalność wspierają merytorycznie placówki referencyjne w całej Europie dzięki czemu każdy przypadek medyczny jest dla nas wyzwaniem z którym zawsze jesteśmy w stanie sobie poradzić dokonując szybkiej i optymalnej diagnozy nawet najtrudniejszych przypadków medycznych.

 

VET PLAN daje siłę i narzędzia rynkowi weterynaryjnemu by sprawnie i na najwyższym poziomie walczyć o zdrowie zwierząt.

 

 

Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i pełne zaangażowanie w leczenie waszych podopiecznych w każdej sytuacji a dzięki współpracy zyskujecie Państwo między innymi:

  • Znaczące obniżenie całorocznych kosztów leczenia
  • Zorganizowaną kompleksową opiekę medyczną na terenie całego kraju niezależnie od miejsca Państwa pobytu
  • Pełną dostępność do zweryfikowanych najlepszych placówek medyczno-weterynaryjnych na terenie całego kraju świadczących usługi na najwyższym poziomie.
  • Kompleksową ochronę zdrowia poprzez szerokie możliwości profilaktyki, diagnostyki oraz badań laboratoryjnych
  • Szeroką ofertę specjalistycznych konsultacji medycznych
  • Gwarancję pełnego wsparcia przy weryfikacji przypadków medycznych przez szerokie grono specjalistów , pracowników naukowych oraz międzynarodowych ekspertów.
  • Dostęp do internetowej karty medycznej pacjenta pozwalającej klientowi w każdej sytuacji do pełnej weryfikacji historii leczenia.
  • Pełna obsługa abonamentu przez internetowe konto klienta.

 

  

Partnerzy portalu